SWIX N8C Zero kit, sada na mikrokontakt
Kód: N8CSouvisející produkty
Detailní popis produktu
SWIX N8C Zero kit, sada na mikrokontakt
Vše, co potřebujete k údržbě a přípravě lyží do podmínek Mikrokontakt
Balení obsahuje následující položky
- SWIX T0011SP brusný papír - na sdrsnění skluznice ve stoupací komoře
- SWIX N6 spray 70ml - prevence proti namrzání
- XWIX I61 smývač 70ml - na očištění / umytí skluznice
- SWIX T0151 utěrka Fiberlene -na očištění / umytí skluznice
Lyže pro mikrokontakt (ZERO) je závodní nebo turistická lyže s odrazovou zónou z hrubého, mírně flexibilního polymerového materiálu. (popř lze použít i běžnou běžeckou lyži. Tento způsob přípravy lyží pro odraz s používá při přípravě lyží za podmínek okolo 0°C (zejména nový sníh).
Zdrsněná část skluznice v odrazové oblasti je "odpovědná" za odraz.. Pomocí spreje Swix N6 zabrání případnému namrzání sněhu na tuto část skluznice.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Skin care, mohér pasy, šupiny na lyže |
---|---|
Obsahuje fluor?: | S fluorem |
Provedení vosku: | Tekutý ve spreji |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
SWIX norský výrobce vosků, servisních nástrojů, holí a oblečení pro běžecké a sjezdové lyžování lyžování.
Historie firmy Swix sahá až do roku 1943, kdy Martin Matsbo začal experimentovat s vosky pro AB Astra a spolupracoval s jejich chemiky. V roce 1946 přichází Swix s červeným, modrým a zeleným stoupacím voskem a červeným a modrým klistrem. V roce 1948 mazali všichni olympijští vítězové v běhu na lyžích vosky Swix. Od roku 1986 je sídlo firmy v Lillehammeru, který je znám z olympijských her 1994. Postupem času si Swix navíc přidal do sortimentu i další položky, oblečení a hole. V současné době je firma Swix na největším producentem nejrůznějších vosků a pomůcek týkajících se servisu skluznic.
Swix má velmi rozsáhlou řadu vosků se specializací na běžecké lyžování. S těmito produkty lyžují ti nejlepší běžkaři světa. SWIX dále vyrábí a dodává veškeré příslušenství (kartáče, škrabky, žehličky, voskovací profily, …).
Pojmy jako Cera F či Cera Nova jsou známé mezi každým lyžařem. To samé platí v dnešní době i o závodních stoupacích voscích řady VR, 100% fluorových prášcích FC a mnohé další.